Εγγραφές Εαρινού Εξαμήνου 2022

11 ΙΑΝΟΥΡΙΟΥ 2022

Μην αφήσετε να χαθεί η χρονιά.
Μπορείτε να ξεκινήσετε σπουδές στο Μονοετές Ολοκληρωμένο Πρόγραμμα Αργυροχρυσοχοΐας του ΕΕΣ GALILEO από το Εαρινό Εξάμηνο 2022.
Επίσης μπορείτε να ξεκινήσετε σπουδές στο Εναλλακτικό Πρόγραμμα Αργυροχρυσοχοΐας του ΕΕΣ GALILEO με παρουσία στη σχολή μία η δυο ημέρες την εβδομάδα.

Έναρξη μαθημάτων Εαρινού Εξαμήνου 2022 και του Μονοετούς Ολοκληρωμένου Προγράμματος Αργυροχρυσοχοΐας, 14-2-2022. Οι Εγγραφές συνεχίζονται.

Μάθετε τα πάντα για το ανανεωμένο πρόγραμμα σπουδών, αλλά και για το πρόγραμμα παράλληλης φοίτησης, τα εξειδικευμένα σεμινάρια Αργυροχρυσοχοΐας και την δυνατότητα επαγγελματικής αποκατάστασης.

Εγγραφείτε στο Μονοετές Ολοκληρωμένο Πρόγραμμα Αργυροχρυσοχοΐας με έκπτωση στα δίδακτρα -10% και 12μηνο διακανονισμό, η εγγραφείτε σε ένα η δύο μεμονωμένα μαθήματα επιλέγοντας από τα προσφερόμενα μαθήματα του Εαρινού Εξαμήνου 2022 (ΠΕΡΙΟΔΟΙ/ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ).

Επικοινωνήστε στο 217 7020301 η περάστε από τη σχολή Μιλτιάδου 11, Αθήνα (πίσω από την πλατεία Κλαυθμώνος)